czapla nad Odrą

„Czapla nad Odrą”, artystyczna mozaika ceramiczna, element dekoracyjny wnęki prysznicowej

2

„Czapla nad Odrą”, mozaika artystyczna wykonana z płytek ceramicznych, zamontowana we wnęce prysznicowej

4
 7mozaika ceramiczna na ścianie wnęki prysznicowej

Mozaika we wnęce prysznicowej w pięknym
i nietuzinkowym miejscu wypoczynku, prowadzonym przez dwójkę Francuzów Sandie i Jhona, mieszkających w urokliwej  w Zatoni Dolnej, nad Odrą. 
Motyw przewodni, czapla nad Odrą
Wymiary 182 x 330 cm
zainteresowanych mozaikowymi aranżacjami łazienkowymi i nie tylko zapraszam do kontaktu

Dlaczego warto mieć mozaikę artystyczną w łazience?

Po pierwsze, mozaika dodaje niepowtarzalnego charakteru każdemu pomieszczeniu. Dzięki różnorodności wzorów, kolorów i tekstur, mozaika może dostosować się do dowolnego stylu wnętrza, dodając mu elegancji i luksusu.

Po drugie, mozaika jest bardzo trwałym materiałem. Jej wyjątkowa odporność na wilgoć i działanie detergentów sprawia, że jest idealna do stosowania w łazienkach.
W mojej pracy zwracam uwagę by mozaika była starannie wykonana, a części z których się składa trwałe i spełniające najwyższe standardy.
Dzięki temu prace które tworzę są nie są wyłącznie unikatowe, ale r
ównież łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu w dobrym stanie przez wiele lat bez utraty swojego uroku.


Kolejnym powodem jest jej wszechstronność. Mozaika może być stosowana na różne sposoby, zarówno jako dekoracyjny element, jak i w całej przestrzeni łazienki. Może stanowić piękne tło dla umywalki lub wygodne siedzenie pod prysznicem. Mozaika może również tworzyć interesujące wzory na ścianach i podłodze, nadając wnętrzu oryginalny i artystyczny wygląd.


Ostatnim, ale równie ważnym aspektem jest jej zdolność do tworzenia wrażenia większej przestrzeni. Dzięki swojej strukturze i wzorom, mozaika potrafi optycznie powiększyć pomieszczenie, dodając mu iluzji głębi i perspektywy. To szczególnie ważne w przypadku mniejszych łazienek, gdzie każdy centymetr ma znaczenie.

 

Leave a Reply