Wizualizacja projektu muralu na elewacji Barlineckiego Ośrodka Kultury

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Gotowy mural na ścianie Barlineckiego Ośrodka Kultury

Szanowni Państwo!

Prezentujemy ofertę Pracowni Ceramiki w Podgórzu, skierowaną do miast i gmin, które w ramach swojej pracy planują przebudowy, modernizacje, termomodernizacje  i rewitalizacje realizowane z funduszy własnych, funduszy europejskich i innych środków, mające na celu podniesienie walorów estetycznych i promocję miejsca. Nasza oferta zawiera propozycje, które pozwolą Państwu uatrakcyjnić Waszą miejscowość czy gminę tak dla jej mieszkańców, jak i przyjezdnych. Proponujemy Państwu realizacje zindywidualizowanych projektów, które mogłyby zaistnieć na elewacjach budynków, w ich wnętrzach, w postaci wolnostojących rzeźb, witaczy, herbów czy drogowskazów.

Trzy warianty aranżacji placu

„Labirynt” – projekt i realizacja aranżacji skweru w Kostrzynie, fot. Małgorzata Słowatyńska

Nasze prace charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Materiały, których używamy, to metal, drewno oraz płytki ceramiczne, posiadające niezbędne atesty  higieniczne, zgodne z polską normą, odporne na ścieranie i warunki atmosferyczne.

W ramach naszych projektów współpracujemy z architektami i biurami projektowymi w celu zapewnienia Państwu  kompleksowej usługi, polegającej na zrealizowaniu artystycznego dzieła, które w pełni spełni wymogi techniczne i administracyjne. Przykładowe projekty możemy wysłać Państwu drogą elektroniczną lub tradycyjną pocztą.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.