„Jaszczurka” w prywatnej łazience

Jeśli macie indywidualne podejście do wnętrz, lubicie nietuzinkowe aranżacje oraz dobrze wykonaną pracę artystyczno-rzemieślniczą, to trafiliście pod dobry adres.

Mozaika artystyczna jest moją specjalnością.
Sprawia mi olbrzymią przyjemność rozwiązywanie estetycznych i technicznych problemów po to, by realizować prace, które harmonijnie wpasowują się w WASZE… kuchnie, łazienki, ogrody, elewacje zewnętrzne czy nawet kominy.
Inspiracją i wyzwaniem jest dla mnie Wasza opowieść o tym, jakiej dekoracji chcecie i potrzebujecie. To ona, wraz z wymaganiami jakie stawia przestrzeń realizacji projektu, uruchamia moją wyobraźnię.
W zakładce cennik znajdziecie szczegółowy opis tego, jak zamawiać.
W pracach używam materiałów trwałych, odpornych na zużycie, nadających się do użytkowania wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz.
Najczęściej pracuję z ceramiką pod postacią ręcznie szkliwionych płytek czy płaskorzeźby ceramicznej, tworząc mozaiki artystyczne. Jeśli projekt na to pozwala, łączę ją z drewnem, metalem, betonem a czasem szkłem.

Mój zawód jest moja pasją, dlatego każdy nowy projekt jest zarazem nowym rozdziałem, poszukiwaniem i rozbudowywaniem języka wizualnego, jakim jest mozaika. 

Zapraszam do kontaktu
Justyna Budzyn

fot. Mateusz Torbus

„Żurawie” w prywatnej kuchni fot. Mateusz Torbushttps://torb.us/

 

Kopia mozaiki bizantyjskiej przedstawiającej Jezusa Pankratora. Oryginał znajduje się na grobie św. Piotra w Watykanie fot. Marta Wrzask

 

"Jaskółki" w prywatnej kuchni

„Jaskółki” w prywatnej kuchni

 

„Jaskółki” w prywatnej kuchni