Jeśli lubicie  indywidualne podejście do wnętrz, nietuzinkowe aranżacje oraz dobrze wykonaną pracę artystyczno-rzemieślniczą to trafiliście pod dobry adres.
Mozaika artystyczna  to moja specjalność równolegle z fantazjowaniem i kombinowaniem.
Sprawia mi olbrzymią przyjemność rozwiązywanie estetycznych problemów i realizowanie prac, które harmonijnie wpasowują się w najróżniejsze miejsca od stołu kuchennego poczynając, przez ścianę łazienkową czy kuchenną,  ogród aż po sam komin.

Miłym wyzwaniem są dla mnie oczekiwania i wymagania stawiane przez klientów i miejsca.

W moich pracach używam materiałów trwałych i odpornych na zużycie, nadających się do użytkowania tak wewnątrz domów jak na zewnątrz.
Najczęściej pracuję z ceramiką tworząc mozaiki artystyczne. Jeśli projekt na to pozwala łączę ją z drewnem, metalem, betonem a czasem szkłem.

Moja praca mnie ekscytuje i nie lubię się w niej nudzić dlatego zawsze szukam nowych pomysłów i rozwiązań.
Czym jest dla mnie mozaika artystyczna?
Mieszanką spokoju i niepokoju.
Z jednej strony trzeba mieć ogromną cierpliwość by ułożyć mnóstwo małych kawałeczków w jeden duży obraz, z drugiej strony  układaniu towarzyszy ciągła chęć zobaczenia końcowego efektu przed oczyma, a nie tylko w wyobraźni.

Efekt zrealizowanej   pracy to mozaika, która podkreśli lub stworzy oryginalne i modne wnętrze, fantazyjny detal w ogrodzie czy subtelny dekor na elewacji.
Tworzenie mozaik to  bardzo intensywna i  wymagająca  dużego skupienia praca.
Na obraz  trzeba na raz: patrzeć , tworzyć go i  od niego odchodzić, by znowu popatrzeć.
Wciąż analizować, by utrzymać założony rytm i osiągnąć zamierzony efekt.

Tworzenie mozaik to także praca fizyczna polegająca na   obrabianiu twardego bardzo materiału konkretnymi   narzędziami oraz instalowaniu prac w różnych, czasem nie oczywistych miejscach.
Zapraszam do kontaktu.
Justyna Budzyn